مشاوره و سفارش

رنگ های صنعتی

تهیه پوشش‌های سطحی ساختمانی و صنعتی، انجام کلیه خدمات و فعالیت درتمام زمینه‌های رنگ کاری، رنگ و رزین از توانممندی بازرگانی رادین می باشد.
کارشناسان و مدیران این شرکت به طور تخصصی در زمینه فروش و صادرات فعالیت دارند و ماموریت آنان همواره فروش مواد و مشتقات رنگ با کیفیت و قیمت مناسب می باشد. هدف شرکت تلاش مداوم در راستای افزایش رضایتمندی و وفاداری مشتری می باشد .

رنگ های ساختمانی

رادین کیفیت و مشتری مداری را سرلوحه خویش قرارداده است تا بهترین محصولات و خدمات را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.
با توجه به تجارب این بازرگانی این شرکت قادر به ارائه راه حل های متعدد جهت رفع نیازمندی های مشتریان می باشد.

مواد و مشتقات رنگ

در راستای همراهی با مشتریان برای کاهش هزینه های خرید ، صرفه جویی در وقت ، بالابردن ارزش افزوده و افزایش توان بالقوه همکاری تنگاتنگی با مجموعه صنعتهای وابسته انجام شده است. از مهمترین اهداف رادین رضایت مندی مشتریان می باشد زیرا بر این باوریم که سرمایه واقعی یک شرکت مشتریان آن می باشد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
رنگ های ساختمانی-سفارشیموجودتماس بگیرید
رنگ های صنعتی-سفارشیموجودتماس بگیرید
مواد و مشتقات رنگ-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

بازرگانی رادین با توکل به خدای رزاق و به پشتوانه عزم اراده نیروی انسانی متخصص و مشتریان ارزشمند به منظور ارائه خدمات بازرگانی در زمینه انواع رنگهای صنعتی و ساختمانی و صنایع مرتبط فعالیت خود را به صورت تخصصی در زمینه فروش و صادرات آغاز نموده است. علاوه بر فعالیت گسترده بازرگانی در حال حاضر به عنوان نماینده رسمی چندین شرکت معتبر تولید کننده رنگ و مشتقات آن نقش بسزایی در تامین رنگهای ساختمانی و صنایع مرتبط در داخل و بیرون کشور دارد.

مدیر مجموعه بازرگانی رادین

حمیدرضا شاهسوند